
kovo 26, 2015
Aplinka kviečia "Keiskis!"

birželio 19, 2013
Alzheimeris, ne kitaip :)
![]() |
| beveik išsiblaškiusio Einšteino šukuosena :) |
Aišku, yra ir kitas būdas, - tiesiog nesikelti naktį. Kaip manot, kiek naktų mano vaikas (arba abu) verks, kol supras, kad niekas neateis, soskės nepaduos ir arbatėlės gerti neduos?..... "Šššššš" pasakyti gulėdama lovoj galėčiau, bet kažin ar gelbėtų. Hmmmm, žiauru būtų, gal vis tik aš dar pakentėsiu naktimis, o dienomis pasikabinsiu ant kaklo užrašinę su rašikliu. Nes didžioji dalis mano gerų ir protingų minčių įgavo savybę išeiti ir nebegrįžti. Ir dar tikriausiai pradėsiu rišti mazgelius, tik kaip prisiminti, kas po tuo mazgeliu slepiasi? :) sausio 07, 2013
Jau 2013m.

lapkričio 11, 2011
Apie dvynukus

spalio 18, 2011
Rytai, kurių nekenčiu

liepos 10, 2011
Planų galia ir bejėgiškumas

sausio 23, 2011
Pasakos telefonu ARBA Lietuviškos ligoninės džiaugsmai ir skurdas

gruodžio 31, 2010
Paskutiniai sakiniai... šiemet :)



lapkričio 27, 2010
Išėjus į darbą.....

spalio 06, 2010
Man visada patiko testai...

gegužės 10, 2010
Vaikai - sodininkai iš prigimties
http://www.rojaussodai.lt/straipsnis.php?id=1865
Gal pasitarnaus :D
balandžio 08, 2010
Garbė lėtumui III. La dolce vita, arba lėto miesto rojus
Malonumas aukščiau pelno, žmonės aukščiau valdžios, lėtumas aukščiau greičio, - tai lėto miesto principai. Bra - citta slow (lt. lėtas miestas) Italijoje, tas pats, kuriame užgimė ir lėto maisto judėjimas. "Citta Slow" manifeste yra 55 įsipareigojimai - tokie, kaip triukšmo ir eismo sumažinimas, didesnis žaliųjų plotų ir pėsčiųjų zonų skaičius, vietinių ūkininkų ir parduotuvių, turgų bei restoranų, kurie prekiauja jų produkcija, palaikymas, aplinką saugančių technologijų propagavimas, vietinių estetinių ir kulinarinių tradicijų puoselėjimas, taip pat svetingumo ir draugiškumo dvasios ugdymas. Viliamasi, kad šios reformos bus naudingos ne tik kaip jų visuma - jos sukels revoliuciją žmonių protuose apie gyvenimą mieste. balandžio 02, 2010
Terapinė vieta
kovo 10, 2010
Smalsumas ir internetas
Vėlus vakaras. Sėdžiu interneteeee. Giliai įklimpus. Spaudžiu nuorodas, vis kitas ir kitas, skaitau, ką randu: kartais visišką šlamštą, kartais visai įdomias rašliavas. Pamirštu laiką, vietą ir kūno poreikius. Savotiška meditacija, ne kitaip. Kai "atsibundu", laikrodžio rodyklės pasislinkę kur kas toliau nei tas sutartas su savim brūkšnelis "laikas eiti miegoti". vasario 07, 2010
Kaip aš pasodinau medelį

Prieš porą dienų su Viliumi lankėmės ekologiškų prekių parduotuvėje "Holos". Apsipirkom šiek tiek. Ir maloni pardavėja pasiūlė nuolaidų kortelę. Oi, kaip apsidžiaugiau, nes kaskart būna šiek tiek nepadoru mokėti taip brangiai už kai kuriuos produktus (na, kad ir pusrytinių kukurūzų dėžė už 12lt...). Kad ir ne baisiai didelė ta nuolaida, bet kaip sakoma - vis į kišenę, ne iš jos. O kadangi plastikinei kortelei pagaminti naudojami įvairūs gamtiniai ištekliai (kaip plastikas, popierius, elektros energija ir tikriausiai dar kas nors), buvau paprašyta atlikti "prievolę" - pasodinti medelį internetu. Nerealu! Galėčiau ir visą mišką taip pasodinti, kad tik leistų :)
Tad jeigu kam norėtųsi pasodinti medelį, užsukite į http://www.treenex.lt/ Ten galite nusipirkti atvirukų, už kiekvieną nupirktą bus pasodintas medelis, o už kai kuriuos - net visi 5! O jeigu perkate ekologiškus produktus (ar vis planuojate jų nusipirkti), Holos parduotuvėj perkant už 120 lt gausite nuolaidų kortelę ir mažą kortelę su specialiu kodu, kurį suvedus, bus pasodintas ąžuoliukas :)
rugpjūčio 11, 2009
su knyga į ateitį...

rugpjūčio 06, 2009
stilius

Po teisybei, tai ne šiaip sau jį taip nukirpome, buvo baisiausiai susivėlęs, jokios šukos a nei žirklės nebepadėjo, tik mašinėlė... Sakysite, šeimininkų apsileidimas, na, taip, tiesios yra (susigėdę nuleidžiame galvas :). Bet dabar turime "veislinį batuotą" katiną! Ir laukiam, kada ataugs gaurai :)
birželio 15, 2009
"Namai"/ "Home"
Žiūrėjom filmą "Home". Jį sukūrė fotografas Yann Arthus-Bertrand. Apie mūsų Žemę, mūsų namus. Grožis nerealus! Bet iš tiesų tai filmas apie tai, kaip mes - žmonės - niokojam savo namus. Iš tiesų, tema ne nauja, bet pasirinkta forma efektinga. Tai ne meninis filmas, tai dokumentika apie tai, kaip mes nusigyvenom. Bežiūrint apima siaubas, liūdesys, neviltis, gėda, pyktis... Kai baigėm žiūrėti, Tomas pasakė: "Dabar dar labiau nekenčiu žmonių...", o aš sėdėjau ir galvojau, ką galiu AŠ padaryti, kad būtų kitaip, kad imtų keistis.......Labai rekomenduoju pažiūrėti. Ir pagalvoti, ką galime padaryti kiekvienas kasdien.
Filmas anglų kalba:
http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU&feature=channel_page
Filmas rusų kalba:
http://www.youtube.com/watch?v=7hFivbgIEqk&feature=channel_page

